Підбір окулярів дитині

За 10 років роботи ми досконально вивчили потреби наших маленьких клієнтів, завбачливо розширивши вибір оправ до найбільш нестандартних.

Окуляри – це найбільш перевірений, звичний спосіб поліпшення зору. Окулярний метод корекції застосовується при порушеннях заломлюючої сили оптичної системи ока. Це може бути при: 

Підбір оправ і лінз для окулярів

У Медичному центрі «Зір дитини» представлений величезний вибір оправ для дітей різного віку!

Ваша дитина зможе приміряти будь-яку оправу, яка їй сподобається.

А наші досвідчені консультанти допоможуть вам підібрати оправи під будь-які особливості зору та індивідуальної будови обличчя дитини. Також вони нададуть вам розгорнуту інформацію про особливості лінз і допоможуть вибрати оптимальний варіант, з огляду на рецепт від лікаря-офтальмолога та дизайн обраної оправи.

Терміни виготовлення

Стандартне замовлення на лінзи з установкою в оправу становитиме до 3-х робочих днів.

Індивідуальне замовлення на лінзи зі складними параметрами – виготовлення і установка складатиме від 14 до 30 днів.

Запитання і відповіді за темою «Підбір окулярів дитині»

Наші спеціалісти завжди готові надати вичерпні індивідуальні консультації.

Чому варто вибрати цей спосіб корекції.

Він має багато переваг:

  • окуляри не контактують з поверхнею ока, а значить, не мають негативного впливу на рогівку, не викликають запалень і пошкоджень (ерозій), на відміну від м’яко-контактних лінз;
  • око в них спокійне і природно «дихає», тому практично унеможливлені неприємні ефекти свербіння, «піску», почервоніння, властиві м’яко-контактним лінзам при тривалому носінні;
  • вибір окулярів для дітей зараз безмежний: для Вашого малюка можна підібрати варіанти на будь-який смак і гаманець;
  • окуляри можуть стати не тільки помічником у поліпшенні зору і виправленні косоокості, а й стильним аксесуаром.

На жаль, так. Серед них:

  • необхідність звикання. Воно буває різного ступеня тривалості і «приємності». Школярі можуть скаржитися на головні болі і запаморочення після підбору окулярів. Дитині також можуть просто не сподобатися відчуття чужорідного предмета на обличчі, тиск на перенісся і вушні раковини;
  • звуження зорового поля. Наскільки воно буде помітним, залежить від лінз і оправи;
  • практичні незручності: окуляри запотівають, заважають активним заняттям та іграм, на них потрапляють краплі води;
  • часом вони можуть стати предметом глузування оточуючих, особливо це стосується дітей у школі;
  • і насамкінець, маленькому власнику просто може не сподобатися, який він має вигляд в окулярах.

Ця поширена помилка абсолютно не відповідає істині. Зіпсувати зір можна, якщо підбір окулярів дитині зроблено неправильно або некоректно проведено оцінку рефракції.

Насправді це не так. Невеликі порушення рефракції компенсуються за рахунок зусиль циліарного м’яза, що відповідає за акомодацію – здатність адаптуватися, щоб добре розрізняти предмети як зблизька, так і на далекій відстані. У результаті виникає м’язове напруження, з чим, до речі, може бути пов’язана вечірня втома і головні болі у дітей.

Насправді, після підбору окулярів дитині вже не треба напружуватися, розглядаючи об’єкти на далекій відстані або, іншими словами, м’яз розслабляється. У результаті здається, що зір помітно впав.

Міцність. Неміцна оправа зі скляними лінзами – не найкращий вибір, особливо для малюка, який постійно перебуває у русі. Дітям рекомендується підбирати лінзи з полікарбонату (він не поступається за якістю склу). Для оправ придатні сучасні матеріали на кшталт: силікону, титану, пластику, спеціальних полімерів, наприклад, поліолефін. На сьогоднішній день на ринку з’явилися особливо міцні пластикові оправи, здатні зігнутися на 360º (Miraflex), з яких можна тільки вирости.

Гіпоалергенність. Особливо це важливо маленьким алергікам.

Правильність посадки. В ідеалі потрібно прагнути, щоб відстань між центром кожної лінзи повністю відповідала дистанції між зіницями. Сама модель не повинна перекривати лінію брів, одночасно не «лежати» на щоках, бути не ширше обличчя в області скронь, не бути занадто вузькою.

Особливості конструкції. При підборі окулярів дитині доцільно вибирати ті, в яких є флексові шарніри, а не гвинти, вони довговічніші і надійніші, і завдяки їм модель краще «сідає».

Якість завушників. Завушники не повинні тиснути і натирати вушка, при цьому потрібно, щоб вони щільно прилягали, а не бовталися. Врахуйте, що в міру дорослішання (раз на півтора-два роки) доведеться купувати нові, щоб забезпечувати правильну посадку окулярів.

Відгуки наших клієнтів