Головна запорука стійкого результату на довгі роки – наші індивідуальні схеми лікування і персональний підхід до кожної дитини!
У нашому Медичному центрі «Зір дитини» є сучасний кабінет апаратного лікування.
Разом із останніми розробками в цій області (Амбліокор, Віжн-Z) ми обладнали кабінет багатофункціональним німецьким синоптофором, який є помічником у лікаря при консервативному лікуванні косоокості.
Крім обладнання останнього покоління, у нашому арсеналі є апарат, який чудово зарекомендував себе ще з радянських часів, але до цього часу не має аналогів на сучасному ринку – безрефлексний офтальмоскоп. Це вкрай необхідний прилад для лікування неправильної фіксації у дитини з косоокістю. Саме з цієї причини банальна косоокість може призвести до стійкої слабозорості через відсутність або неправильний підхід до лікування.
Одне заняття триває від 30 до 60 хвилин.
На час проведення заняття батьки можуть залишити свою дитину в нашому Медичному центрі під пильним наглядом медсестри-ортоптистки або провести цей час в нашому затишному холі.
Дитину можна буде забрати після закінчення заняття. Якщо ви залишили приміщення Медичного центру, вам обов’язково передзвонять, при цьому дитина може очікувати в ігровій зоні холу, проводячи час за переглядом мультфільму або розкрашуючи розмальовки.
8 апаратів
10 апаратів
11 апаратів
(за призначенням лікаря)
Аномалія рефракції в поєднанні зі зниженням зору – це найчастіша причина виникнення косоокості в дитячому віці з характерним віковим періодом у 2-3 роки. Це не випадково, адже саме в цьому віці діти починають активно цікавитися «гаджетами», з’являється багато дрібних предметів у полі зору. Тобто виникає значне зорове навантаження на близькій відстані, яке проблемні з народження дитячі очі не витримують і «скошують».
Пусковим механізмом для відхилення дитячих очей із нормальним зором може послужити різке підвищення температури або переляк. Батьки доволі часто відзначають подібні факти. Але у якої дитини не було високої температури або сильних емоцій? Були майже у всіх, правда? А косоокість виникає у одиниць, а це всього лише 2-5% від усіх дітей. Просто початково існував дисбаланс окорухових м’язів, який і проявився під час критичної ситуації.
Зовсім інша справа, коли косоокість з’являється після травм голови або нейроінфекцій. Тут можуть залучатися ділянки головного мозку, що відповідають за співдружні рухи очей. Лікування в таких ситуаціях розписується індивідуально, залежно від серйозності початкової проблеми.
На перший план завжди виступає естетичний фактор. Невдоволення своєю зовнішністю тягне проблеми психологічного характеру. На додаток до цього діти з косоокістю завжди привертають увагу оточуючих, деякі з них намагаються дати «слушні» поради.
Відсутність бінокулярного зору – це ще одна проблема при відхиленні ока. Іншими словами, очні яблука не можуть працювати співдружньо і повноцінно зливати два зображення в одну яскраву об’ємну картинку. Втрата бінокулярності ускладнює зорову діяльність і обмежує можливість у виборі професій. Батьки дітей з косоокістю часто скаржаться на труднощі під час розфарбовування, малювання, правопису. Дорослі відчувають складнощі з тими видами діяльності, де задіяні нові 3D-технології через відсутність чіткого розуміння віддаленості і об’ємності предметів.
Комплекс вправ при косоокості повинен бути спрямований на підвищення гостроти зору і розвиток можливості зливати зображення одного ока з іншим. Це ціла наука, що потребує індивідуального підходу до дитини і розуміння логістики лікувального процесу. Грамотний ортоптист (фахівець з апаратного лікування) може поступово усунути малі кути косоокості без оперативного лікування!
Однак є такі види косоокості, які не усуваються за допомогою апаратів, і батькам важливо не втратити час в очікуванні дива! У таких випадках досвідчений дитячий офтальмолог дає чіткі рекомендації щодо подальшого лікування дитини з косоокістю. У нашому центрі консультують відомі дитячі хірурги, тому за необхідності ви зможете записатися на консультацію і поставити запитання щодо хірургічного лікування.
Отже, основні функції апаратного лікування при косоокості:
– підготувати дитину до операції, підвищивши зір і можливість до злиття зображення на куті косоокості. Це допоможе отримати стійке рівне положення очей після операції;
– розвинути функцію бінокулярного або стереоскопічного зору у дітей після операції. Це головна запорука стійкого рівного положення очей після операції на все життя!
– усунути малі кути косоокості без оперативного лікування!
Дорогі наші пацієнти!
Ваше своєчасне звернення в клініку і чітке розуміння важливості всіх етапів лікування косоокості дозволить нам усунути не тільки косметичну проблему, а й встигнути відновити втрачений зір і бінокулярність!
На жаль, дефекти зору на ранніх стадіях часто залишаються непоміченими. Це відбувається тому, що людський зоровий апарат дуже гнучкий. Якщо одне око бачить гірше, зображення, що надходить через нього, дещо спотворено і не збігається з «картинкою» з другого, нервова система ігнорує неправильно працюючий орган, використовуючи інформацію тільки з одного джерела. У результаті малюк, а тим паче його батьки, може і не помічати, що бачить гірше, а тим часом захворювання прогресує, що може призвести навіть до повної втрати зору.
Ще важче розпізнати проблему у зовсім маленьких дітей. Нерідко офтальмологічні вади бувають вродженими, в цьому випадку коригувати їх потрібно швидше, адже, маючи в розпорядженні обмежені способи отримання візуальної інформації, малюкові дуже важко рости і розвиватися правильно та без затримок.
Найперша перевірка зору у дітей проводиться ще в пологовому будинку, відразу після народження, і дає змогу виявити найбільш важкі патології. Наступного разу звернутися до лікаря слід після першого місяця життя дитини, а потім – у півроку. Відвідування лікаря-окуліста входить до обов’язкової програми профілактичного огляду, що проводиться раз на рік.
пн.-пт.: 10.00-19.00
сб.: 11.00-16.00
нд.: вихідний
Ирина Черепаха11/12/2024 Чудова клініка. Зручне розташування, біля метро. Є класне відео в інстаграмі, як до них дійти. Все зручно. Інтер'єр клініки - казка))) Звертаємося не вперше. Лікарі всі класні. Сьогодні були на прийомі у Оніскевич В. В. - дуже легко знайшла підхід до дитини, уважно оглянула, пояснила, заспокоїла, всі рекомендації надала доступною мовою))) Lesia Holovatiuk22/11/2024 Чудова клініка з висококваліфікованими лікарями. Вікторія Вікторівна, на прийомі, все настільки детально пояснила, що не залишилось жодних питань ) Елена27/10/2024 Рекомендую!!! Гарний вибір дитячих оправ, уважні до деталей доброзичливі консультанти. Донечка дуже задоволена. Дякую! Мария П15/10/2024 Найкращі спеціалісти в чудовому місці! Ирина Гнездилова13/05/2024 Велика окрема подяка Барінову Юрію Вікторовичу. Професійний, доброзичливий і висококваліфікований лікар! Щиро дякую, бажаю успіхів, рекомендую всім цю клініку. Даша Данилюк05/02/2024 Хочу сказать большое спасибо вашему врачу - Теплешнюк Виктории Викторовне! Она потрясающий врач! Пришла с очень большой проблемой, с сильно прогрессирующей близорукостью, и она стала просто спасителем моим, полностью отдалась моей проблеме и помогла видеть четко. Я начала пользоваться ночными линзами и поняла насколько это удобно, и что это чудо😍 Как человек Виктория Викторовна безумно хорошая, располагает к себе, очень добрая, честная и профессиональная! Из всех врачей доверяю только ей! Спасибо Виктории Викторовне и клинике «Зір дитини» за отлично проделанную работу !
Україна, 03057, Берестейський проспект, 42-А, Київ, ЖК “Crystal Park tower”. Вхід по естакаді на 2 поверх у внутрішньому дворику ЖК.
© 2024 Зір Дитини